Navodila uporabe foruma
  • Rok
    Kot ste verjetno opazili, stari forum smo zamenjali z novim.

Prikaz se malenkost razlikuje od prejšnjega. Prva stran foruma vam prikaže vse aktualne/nove objave iz celotnega foruma. Na desni strani se nahajajo kategorije, tako, kot so bile na starem forumu.

Tudi sama prijava se razlikuje od prejšnjega foruma.
    Novi forum nima omogočeno registracijo novih uporabnikov. Vsi novi uporabniki se morate najprej prijaviti v spletno stran www.rojal.si nato pa se vrnete na forum, kjer vas bo forum že prepoznal. Nato kliknete na svoje ime (kot je vidno na priponki) in že boste prijavljeni na forum.

Za vse stare uporabnike foruma. Gesla so ostala enaka. Na vrhu foruma se nahaja povezava "Prijava".
    Screen Shot 2013-06-30 at 5.43.12 PM.png
    269 x 166 - 18K
    lp, Rok

http://www.rojal.si - Spletna orožarna
    http://wiki.rojal.si - Wikipedia orožja
  • greenhorn
    Dokaj nenavadna oblika foruma. Do sedaj je še nisem nikjer zasledil, pa sem obiskal že ogromno različnih forumov.
  • Enaka oblika kot Strelec.si. Meni osebno je bil starejša oblika bolj pregledna.
  • vratar
    Prejšnja različica tega foruma fenomenalna in bol pregledna... ne vem zakaj se menjajo forumi če so utečeni...

...kar se tiče strelca so izgubili kar nekaj obiskovalcev z novim dizajnom...
  • alfa159alfa159
    ja ta nova različica se mi tud meni prav nič ne dopade... :(
  • greenhorn
    Smo že štirje.
  • PanterPanter
    stvar navade,drugače pa :-q sory
    lp,Panter
  • rokkp-ch
    Meni tudi nova razlicica ni vsec
    Ne razumem zakaj je bil prejsnji slab. :-w
  • Hi everyone Mine name is Terry and I live in the UK so sorry I do not speak slovenian so hope this translates ok I found this web site when looking to purchase a crosman marauder pcp pistol and I am now awaiting the time when Rojal get them in stock so I can order one to be delivered to me in the UK from all of the reveiws on this Pistol/carbine this is a very good air gun are other people in Slovenia waiting also.
    best wishes to all and good shooting
    Terry S
  • greenhorn
    :-S

Pozdravljeni, obiskovalec!

Za uporabo foruma morate biti najprej prijavljeni v www.rojal.si nato pa kliknite na svoje ime pod tem besedilom.

V diskusiji sodelujejo

Novo v Rojalu