Več zračnih pušk in ostalo
  • cinci

Zaradi popolne preusmeritve v FT prodajam naslednje puške in pištole.
    Fx Gladiator 5,5 PRODANO

možno dokupiti tudi fx (gehman) štiristopenjsko pumpo!
    Hatsan Sniper 125 Vortex 6,35 s 3.5-10x40 optiko, opis na bolhi - PRODANO
    Hammerli air magnum 850 s tac Vector dorado 4-16x50 optiko - PRODANO
    Gamo cadet delta s cp 4x32 -PRODANO
    Walther cp 99 zračno pištolo PRODANO
    Umarex speedloader in dodatni saržerji za umarex pištole, opis na bolhi

Lovena 21 zračna pištola-PRODANO

Haenel 303 super z diopterjem- PRODANO

Vse navedeno v vrhunski kondiciji.

Ker zbiram za FT hudo "zverino", gre tokrat prodaja hudo zares! Cene ugodne in po dogovoru!

Za vse dodatne informacije pišite na [email protected]

• rokkp-ch
    Lahko vsaj namigneš za kakšno zverino gre?
    Lp
  • cinci

Če ti povem, da moram vse navedeno prodat X_X pa še doplačat, ker gre za top model FT puške, sem vse povedal, kaj?

No, sem pa sam sebi obljubil, da je ne kupim, če ne pospravim ostalega. Bo CZ200 do takrat moja, ne sinova...

• Bravo, Bravo, to je pravilni pristop!

Zdaj že tudi mene zanima kakšna zadeva bo to ....., da bi le bilo še več takih!

• igor
    ma ne me rajcat ker pole imam tud jst dve viška :-((

me pa res zanima kaj z eno zver imaš u mislih

• cinci
    Kot oba dobro vesta, me je najbolj optika mučila. Zato je prva in osnovna stvar optika.
    Sem imel na testu kar nekaj hudih optik (rok, hvala), odločil sem se za Falcona, ki ga bo (tudi zaradi mene :D ) v svoj prodajni program uvrstil tudi Rojal. Povzetek celotnega testa pripravljam in ga bom kmalu objavil v ločenem postu.
    Puška je po mojem nekoliko manj pomemben faktor uspeha (strelec, optika, puška). Jasno, brez izvrstne puške ni nič, hočem reči, da moj napredek ne bo tako velik,če zamenjam puško, kot če zamnejam optiko. Toda, FT me je prevzel in z nobenimi drugimi puškami sploh več ne streljam. Torej, steyer ali air arms sta v igri. Air arms je star model nehal delat, novega že dolgo paca in ga še kar ni. Steyer pa ima posodobljeno verzijo lg110 2014.
    steyer je prijazen do levičarjev, aa ne ( huda doplačila). Steyer ima podporo hudo blizu, aa ne.... Torej, verjetno bo LG 110 left grip, ker pa gre prodaja bolj počasi, ima tudi AA še šanse >:)
    Skratka, najprej optika, potem bomo pa videli. Vmes pa še cz200 dobi zadnje nastavljivo kopito.
  • Ja, lepo si povedal o vrstnem redu pomembnosti!

Firbec pač deluje, kaj hočeš! Dobro je vedeti kaj pripravlja konkurenca, upam da je že sedaj vse ostale strah....

Tudi sam pripravljam nekaj novosti, se vidimo kaj pozimi na primorskem da malo pofilozofiramo o novih pridobitvah in jih seveda tudi preizkusimo.... Kajne Igor?

• cinci
    Hudirja, kaj pa imaš ti še za dopolnit/prenovit?? Morda scope enhancer, potem mi pa že zmanjka idej :-?
  • PanterPanter
    jas bom pokno od smeha,ko se bo en pojavil s prelamačo in s optiko za borih 400€ in te pokosil v točkah :D

lp,Panter
  • cinci
    Z veseljem bi mu dal roko in mu čestital. Očitno je bistveno boljši strelec od mene, na srečo je ft še vedno disciplina, kjer je znanje na prvem mestu. Kar sem tudi sam zapisal....
    Ker boš pa še ti dobre volje, smo pa vsi zadovoljni, tip s prelamačo zato, ker je mene premagal, jaz zato, ker sem stručkota spoznal, pa še ti!
  • igor
    Bojan sigurno ! 
    sicer sem trenutno bolj na kratkem s časom ,pa tudi vreme ni nevem kaj na  našem koncu

Panter tisti bo res fenomen in bi tud jast par besed rad z njim spregovoru , zelo vljudnih in radovednih seveda
    ^:)^
  • FrancFranc

Potem gre sigurno za model T50 ali s motim ???

• cinci
    Ne motiš se, sedi 5!
  • FrancFranc
    Meni je ta tudi zelo všeč in je cenovno zelo ugoden. Moram preveriti v TS koliko stane pri njih. Glede na to da je Nikko Stirlin kar precej cenejši kot pri nas bi lahko bil tudi T50. Ob priliki ko grem v TS pa ti lahko javim, razen če se nisi že zdilal z Rokom.
  • cinci

Franc, hvala za ponujeno pomoč. Sem celo Evropo pregledal, direkt Anglijo kontaktiral, pa bo pri Roku povsem primerljiva cena. Tako, da sva se že zmenila.

Mimogrede, da se vrnem k osnovni temi - zadeva se počasi premika, optika je že "pod streho"!

• Oj, ali se je premaknilo že kaj bolj naprej?
  • cinci
    Kmalu kaj napišem pod drugo rubriko :)>-
  • igor
    cinci, čestitam, jst sem se odločil za cenejšo varjanto, bom verjetno zamenjal "samo" kaliber
    a je že doma?
  • cinci
    Ne, naročena.... Ko pride, se javim z opisom...
  • To bojo zelo dolgi trije tedni......
  • cinci
    Ja, že prvi teden se vleče... A ti si svojo dočakal?
  • Smo že na treh tednih - pa še vedno nič ...., zato pa Marcha dresiram ....

• cinci
    Meni so pri štajerju napisali " in general we have 2-3 week delivery time" ... Ti si torej na zgornji meji. Upaj, da ne boš ekstrem. Od 21.12. -13.1. Pa so zaprti in v tem času dostav ni....
  • To pomeni da boš svojo dobil ravno za Božička.....
  • Oj, danes sem končno dobil novo mašinko......

• cinci
    Moja naj bi bila tudi še ta teden tu.. Daj kako slikico, da malo na okus pridem..
  • Jo bom slikal jutri. Zanimiva zadeva, zelo drugačna od prejšnje. Cela zadnja stran (buttplate) sploh ni od Štajerja, pač pa od neke Nemške firme....
    Posral sem ga, ker sem naročil ta dolg zračni cilinder. Z quick fill adapterjem je daljši od cevi, če nima na koncu muzzle flipa. Čisto estetsko mi ni všeč in bom prosil jodlarje, da mi ga zamenjajo za normalnega. S tem imaš sicer kar nekaj strelov več, ampak vseeno.
    Še najbolj mi je všeč zelo olajšano vdevanje metkov, stara je bila tu zares nerodno narejena.
    Iz tovarne so mi sporočili, da je zelo dobro izbrana cev, testna tarča pa kaže slabše od prejšnje....., skratka, prava loterija.
    Sploh pa ne razumem dejstva, da je bila prejšnja sprobana z JSB Exact  Express, ta pa z Heavy metki. To naj bi bil kao rezultat njihovih testiranj, jaz se pa vprašam, kako je možno, da so si cevi iz istega proizvodnega procesa med seboj tako različne!!! Nič kaj dober občutek.

• FrancFranc
    Najnoveši in najdražji izdelek ni vedno tudi najboljši. To je dokazal Ducati hahahahahah. Jaz se raje držim starih preizkušenih zadev ki jih dodelaš ali poboljšaš. Upam da ne boš razočaran Bojč in odkupil staro puško ;)
  • Prve teste sem že naredil in se malo potolažil, dela vsaj tako dobro kot prejšnja! Če bo res šlo tako naprej z JSB Exact Heavy bo tudi na veter vse skupaj manj občutljivo, pe še več energije ponese dlje....

Pozdravljeni, obiskovalec!

Za uporabo foruma morate biti najprej prijavljeni v www.rojal.si nato pa kliknite na svoje ime pod tem besedilom.

V diskusiji sodelujejo

Novo v Rojalu