Prodam zračno puško Weihrauch HW97k
  • matjaz
    matjaz said:

Puška se še prodaja, po novem je opremljena z V-Mach Vzmetjo.
  • PanterPanter
    Odlična puška in če si nebi nabavil nove marauderja sem imel v mislih ravno ta model.
    problem je le v tem da jo boš težko prodal ker je prijavljena!
    lp,Panter
  • matjaz
    Vem, da je malo težava, ker je puška prijavljena. Je pa to res ODLIČNA puška mi mi ne bo hudo, če se ne proda. Od kar imam HW 100, sem z HW97k postrelil mogoče 100 diabol, mi res samo stoji.
  • buhek
    Panter said:

Odlična puška in če si nebi nabavil nove marauderja sem imel v mislih ravno ta model.
    problem je le v tem da jo boš težko prodal ker je prijavljena!

Sedaj če prav razumem si spet nabavil marauderja?
    matjaz said:

Vem, da je malo težava, ker je puška prijavljena. Je pa to res ODLIČNA puška mi mi ne bo hudo, če se ne proda. Od kar imam HW 100, sem z HW97k postrelil mogoče 100 diabol, mi res samo stoji.

HW 100 v katerem kalibru? Iz izkušenj vem da je res odlična puška in za to ceno z orehovim kopitom in serijskim regulatorjem skoraj popolnost! Za mene ima najboljši "serijski" sprožilec in po njej sem nastavljal vse moje puške.
  • PanterPanter
    Buhek,tako je!
    imel sem na ogledu BSA scorpion,FX typhona,in novega marauderja!
    Odločil sem se zanj,ker je enostavno Dbest.
    Syntetic stock je odlična opcija ker je lažja in deepinger ter more shoots per fil so razlogi za nakup bili toliko večji.
    Da ne pozabim da je še tišja!!
    Nekakor se nikoli nisem mislil oddaljiti od Marauderja,ampak samo osvežiti!
    Eden od razlogov pa je seveda tudi to da si jo sam servisiram.

lp,Panter
  • matjaz
    buhek said:

Panter said:

HW 100 v katerem kalibru? Iz izkušenj vem da je res odlična puška in za to ceno z orehovim kopitom in serijskim regulatorjem skoraj popolnost! Za mene ima najboljši "serijski" sprožilec in po njej sem nastavljal vse moje puške.

Imam HW 100 v 5.5 kalibru, FAC verzijo. Puška je fenomenalna. Edino, malo je izbirčna glede streliva, drugače pa THEBEST!
  • Rok
    lp, Rok

http://www.rojal.si - Spletna orožarna
    http://wiki.rojal.si - Wikipedia orožja
  • matjaz
    Prodam odlično ohranjeno zračno puško Weihrauch HW 97k 5.5 kalibra. Puška je bila kupljena 6.2. 2013 sem 1 lastnik. Puška ima unikatno kopito iz orehovega lesa. originalno kopito dam zraven. V sami puški je vzmet V-mach, zaradi katere je streljanje še lepše in z manj vibracij. Zraven je še dalnogled Bushnel sportsman 3-9x 32. Puška je brezhibna! Prodajam zaradi opustitve hobija. Ker puška presega 200 ms je za nakup OBVEZEN priglasitveni list ali orožna listina!
    Puška je stala: 430 eur
    Dalnogled: 130 eur
    V-mach vzmet: 120 eur
    "buttpad" : 25 eur
    Skupaj: 705 eur
    20141110_134850.jpg
    2048 x 1232 - 890K
    20141110_134936.jpg
    2048 x 1232 - 822K
    20141124_144123.jpg
    2048 x 1536 - 876K
    20141124_144139.jpg
    2048 x 1536 - 893K
  • matjaz
    Zimski popust. Cena je 400 eur. Prosim, da kličete le tisti, ki izpolnjujete pogoje za nakup!
  • matjaz
    PRODANO
This discussion has been closed.
Vse diskusije

Pozdravljeni, obiskovalec!

Za uporabo foruma morate biti najprej prijavljeni v www.rojal.si nato pa kliknite na svoje ime pod tem besedilom.

V diskusiji sodelujejo

Novo v Rojalu