flip up cap in diabole
  • Gašper
    Pozdravljeni,

zanima me če kdo ve kje se da ugodno kupit flip up cap-se za strelni daljnogled centerpoint 3-9x40? primer slike z interneta:
    image

zanima me še katere diabole kal. 5,5 bi mi priporočal za long range? puška je crossman nitro piston. trenutno uporabljam crossman hollow point

• matjaz
    Diabole definitivno JSB - Exact Jumbo Heavy
  • Gašper
    hvala :)
  • PanterPanter
    Gašper said:

Pozdravljeni,

zanima me če kdo ve kje se da ugodno kupit flip up cap-se za strelni daljnogled centerpoint 3-9x40? primer slike z interneta:
    image

zanima me še katere diabole kal. 5,5 bi mi priporočal za long range? puška je crossman nitro piston. trenutno uporabljam crossman hollow point

tvoja puška ni crosman nitro piston ampak je remington nitro piston in verjemi da si lahko srečen da ni crosman!!

lp,Panter
  • mitja
    No ne vem zakaj je lahko srečen, da ni Crosman ,sam sem ga kupil 2010 (NPSS 5.5 digital camo) v Rojalu.
    Je zelo tiha in ima zelo konstantno brzino (merjeno na kronotu) in tud nima luftov kakor kasnejši modeli. Ima pa en velik minus ,pretrd sprožilec.
  • Gašper
    no to kar je mitja rekel imam tudi jaz(tudi kupljen v Rojalu samo kero leto pa nisem prepričan ker ne najdem računa. vem pa da je bilo decembra). samo da ni camo ampak carbon ''look'' prav tako 5,5. ja tudi mene malo moti sprožilec, ampak bo že :P drugače pa mislim da je crosmanova, usaj glede na ''žig'' al kako se temu reče
    20140717_200803.jpg
    1024 x 768 - 241K
    20140720_101613.jpg
    1024 x 768 - 318K
  • PanterPanter
    http://www.airgundepot.com/remington-np-rnpa22tac.html

Nevem kako je stem ali sta partnerja crosman in remington vglavnem,če bi bil sam crosman bi bil problem najden v cevi tesnilu in izdelavi kopita... cenova razlika od traila brez optike skoraj 200€ in tu si že lahko misliš,da je tvoja puška veliko boljša od crosmanovih prelamač!
    lp,Panter
  • PanterPanter
    marsikdo se bo s mano strinjal,da ima crosman samo pcp in co2 puške dobre in kolk tolk kvalitetne,prelamače pa bolj tak tak!
    lp,Panter
  • Gašper
    jst sm takrat dal 500-600€ za torbo puško eno škatlo diabol in olje za mazat tko da ni lih zanič puška :) tut že kar nekaj prestrelanega z njo in nobenih težav :)
  • PanterPanter
    Gašper said:

jst sm takrat dal 500-600€ za torbo puško eno škatlo diabol in olje za mazat tko da ni lih zanič puška :) tut že kar nekaj prestrelanega z njo in nobenih težav :)

ja saj vem ja in to je super ker je puška vredna tega denarja!
    lp,Panter
  • Gašper
    vem vem :D zato bi pa rad še malo izbolšal s sunshad-om, flip pokrovčki,.. ker teli pokrovčki na elastiko mi grejo pošteno na živce. preveč dela je z njimi oz skos je treba pazit da ne polomiš, če kje pustiš,...
  • PanterPanter
    ja pa si povprašal kaj v teh shopih?
    jas sem si kupil od butler creak sniper flip up cower na rdeč gumbek a na žal je premajhen semizdi da paše na max38-40mm!
    lp,Panter
  • Gašper
    nism še nič vprašu, sem pa pregledu kr dost trgovin tko ja:) ja no sj jst mam fi 40,5mm tko da bi šlo pomoje :)
  • PanterPanter
    sam jas mam enga in ta je 20€ koštal!
    Ti pa bolj svetujem da si nabaviš par za 20€ od teh shopov in verjemi v laporju pri teodorju se ti splača, šef je poštenjak in odgovarja osebno na maile!
    Če neboš kupil taprave pa ti zamenja tudi,če so bili že rabljeni!
    Meni je hawke weaver adapter 45€ in sem odpr pa imel namontiran a je bila neka napaka pa je zamenjal.
    OPTIK TRADE se splača :)
    lp,Panter
  • Gašper
    ja sj sm skor zih, da bom pr njih kupu :) sploh zdj po priporočilu :)
  • PanterPanter
    ti povem da ti nebo žal!
    lp,Panter

Pozdravljeni, obiskovalec!

Za uporabo foruma morate biti najprej prijavljeni v www.rojal.si nato pa kliknite na svoje ime pod tem besedilom.

V diskusiji sodelujejo

Novo v Rojalu