COLT 1911 BLACK WATER R2 4.5 /BB
  • PanterPanter
    Po dolgem času iskanja taprave zračne pištole sem naletel na eno meni najlepših in realističnih zračnih pištol kar jih je na trgu!
    Model,ki sem ga nabvil deluje povsem enako kot pravi colt1911,tako da ob začetku streljanja je potrebno pšotegnit zaklep in akcija se začne!
    Pištola ima safety ročko na ročaju in ambidekstralno s leve in desne torej.
    Ob zadnjem izstrelku se zaklep zaklene in potrebno je magacin ponovno napolniti,po polnitvi vsatviš mag. in sprostiš zaklep in streljaš pri tem blow back,ki daje realistčen fieleng ne da nekaj naprazno skače naprej in nazaj ima nalogo kot pri pravi vstavlja BB v cev pištole!! 
    Pištola je resnično lepa in cela iz kovine razen platnic!
    Na njej najdemo logo black water in veliko detajlov,pa da ne pozabim! Pištola se razdre prav tako kot pravi colt ko želimo zadevo počistiti.
    Skratka za 130€ dobiš več kot pričakuješ in za vse poznavalce je ta pištola obvezna za v zbirko!

2014-07-24 21.05.21.jpg
    2048 x 1536 - 748K
    2014-07-24 21.06.43.jpg
    2048 x 1536 - 1M
    2014-07-24 21.06.17.jpg
    2048 x 1536 - 1M
    lp,Panter
  • matjaz
    Lepa pištola, le platnice so grde. Daj naredi lesene, saj če se ne motim si "lubadar". Sam sem za mojo Ruger MKIII naredil lepe orehove, ker so bile prej isto plastične-grde.
  • PanterPanter
    misliš da se pašejo lesene na čren motiv pištole?
    ti imaš tud kakšno zračno pištolo?

Sem lubadar a se mi neda do delat,ker je preveč dela,potem raje za marauderja kopito poriktam!
    Malo oftopic ampak rad bi kopito osvežil,ker tiso pa je grdo in kak proces svetuješ od a do ž?
    Ker kopito oro.ni neko pohištvo za kuhinjo!!
    lp,Panter
  • PanterPanter
    daj sliko prilimaj svoje gor!
    lp,Panter
  • matjaz
    Platnice je čisto lahko narediti. jaz sem za svoje porabil cca 1-2 h. Super pašejo lesene platnice na črno pištolo. Zračnih pištol pa nimam, imam samo "taprave". Postopek ter slike še objavim.
  • PanterPanter
    No kak komu,meni osebno se tako bolj dopade,ker je pištola dark ops varianta in pozneje pa še nabavim tradicinalnega colta!
    lp,Panter

Pozdravljeni, obiskovalec!

Za uporabo foruma morate biti najprej prijavljeni v www.rojal.si nato pa kliknite na svoje ime pod tem besedilom.

V diskusiji sodelujejo

Novo v Rojalu