Tekmovalna zračna puška
  • Janko1
    Pozdravljeni.
    Na vas se obračam s prošnjo po pomoči.
    Moj 10 letni sin, se navdušuje nad streljanjem z zračno puško, zato sem lani (z mislijo, da bo to navdušenje kmalu izzvenelo, kot je že marsikatero...) na bolhi kupil eno poceni zračno puško. Nateg! Puško še sam težko "prelomim", da o glasnosti ne govorim, natančnosti pa se ne bom dotikal... (ko smo ravno pri tem: ali se da puško kje "umeriti" oz. kako bi jo lahko sam? ali se da izmeriti izhodno hitrost?)

No, pa k mojemu glavnemu vprašanju. Nismo ravno najpremožnejši, zato me zanima, katera bi bila najcenejša puška, ki bi jo lahko kupil sinu, da bi z njo kasneje lahko tudi tekmoval oz. da bi jo vsaj sedaj na začetku lahko imel za treninge in tekmovanja (vpisal ga bom v strelsko društvo)?

Hvala vsem za odgovore in pomoč.
  • benko8
    Nisi napisal katero puško si kupil ,če si kupil katero od priznanih firm je lahko uničeno tesnilo ali vzmet in se zamenja, če pa si kitajca pa je škoda besed. Najugodnejše se da dobit recimo Slavijo ,da lahko prične s treningom in lahko sploh kaj zadane.
  • Janko1
    Najprej hvala za ekspresen odgovor!

Kateri model Slavije pa ste imeli v mislih?

Evo. To je to čudo... Verjetno ni vredno truda, da bi karkoli umerjal? Ali pač?
    IMG_4296.JPG
    1200 x 900 - 240K
    IMG_4297.JPG
    800 x 600 - 101K
    IMG_4298.JPG
    900 x 1200 - 225K
    IMG_4301.JPG
    1200 x 900 - 262K
  • benko8
    To je po domače povedano "kitajski jajc" in je škoda vsacga evra vlagati vanjo. Slavija mod. 630 ali 631 ,se dajo dobit že za okoli 100 eur ( +,- odvisno od ohranjenosti) pa tudi rervni deli niso dragi. Drugače pa so še HW modeli ( 25,30 ,50) ,ki so pa malo dražji.

Pozdravljeni, obiskovalec!

Za uporabo foruma morate biti najprej prijavljeni v www.rojal.si nato pa kliknite na svoje ime pod tem besedilom.

V diskusiji sodelujejo

Novo v Rojalu